Skip to content

INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY MODULÁRNÍCH
DŘEVOSTAVEB

Uzavřená smlouva odstartuje digitální plánování stavebního projektu. Metodicky plánujeme pomocí BIM (Building Information Modeling) a tak můžeme našim klientům zaručit nejlepší kvalitu plánování.
Naše lidská společnost se neustále vyvíjí. Alternativní a udržitelné stavební metody jsou stále žádanější a individuální životní situace se může kdykoli změnit – to vyžaduje flexibilní a nová stavební řešení. Kromě toho je vyžadována nejvyšší kvalita, aby bylo možné zvládnout rostoucí požadavky na energetickou účinnost a zároveň náročný design a trvanlivost.
Dokážeme navrhnout vysoce kvalitní domy, budovy a obytné zóny na míru, které jsou šetrné k životnímu prostředí s minimálními emisemi CO2. emter domy a budovy jsou šetrné k životnímu prostředí s minimálními emisemi CO2.

Všestranné použití

Pro soukromé osoby

Pro jednotlivce, páry, rodiny, důchodce -
k dispozici pro všechny životní situace.

Jako soukromý poskytovatel vytváříte atraktivní prostor pro rekreanty a turisty.

Pro podnikatele

Řešení nedostatku pracovních sil: Aby bylo možné přilákat kvalifikované odborníky, je možné jim pronajmout kvalitní obytné prostory.

Využití jako kancelář, školící místnost, obchod a další. Pokud podnikání na jednom místě nefunguje, jednoduše se přestěhujte na jiné.

Pro instituce

Možnost kreativního využití nápadů.

Umožňuje rozšíření - z jednoho modulu na kompletní budovy nebo rekreační jednotky.

NEJNOVĚJŠÍ REALIZACE

Rodinná dřevostavba Brno

Na začátku byla vize rodinného domu, který by byl energeticky úsporný, s moderními technologiemi a tradičním vzhledem, přizpůsobený dopadům klimatických změn. Dům, ve kterém by se lidé cítili dobře a který by byl zároveň šetrný k životnímu prostředí. Tato vize se nese od plánování samotného domu, jeho výstavby, využití a také jeho recyklace.

Modulární dřevostavba Rakousko

Modulární dům se skládá ze dvou vzájemně propojených modulů ve tvaru L. Je určen pro 2 osoby. Celodřevěná nosná konstrukce je vyrobena z profilů KVH. Dvouplášťová střecha je s odvětrávanou vzduchovou mezerou chráněnou hydroizolací a vegetační střechou.

Modulární dřevostavba Hriňová

Modulární dřevěný dům je určen pro 4 osoby. Nosná konstrukce z KVH profilů, dřevěné obložení, dřevěná okna patří k přírodě. Je to jedinečné místo, kde bude celá rodina ráda trávit volný čas.

Takto nás hodnotí naši zákazníci:

„PROFESIONÁLNÍ PRÁCE. Velká spokojenost. Příjemní pracovníci a majitelé firmy.“ 

Ing. Silvia Moar, Rakousko
Často kladené otázky a odpovědi
Dali byste přednost našemu osvědčenému půdorysu?
Back To Top