Skip to content

MODULÁRNÍ DŘEVOSTAVBA RAKOUSKO

Díky efektivnímu digitálnímu plánování bez použití papíru lze i zde šetřit životní prostředí. Modulární dům je vyroben z přírodního stavebního materiálu – dřeva. Dřevo je nádherný přírodní materiál, který příjemně voní a je příjemný na dotek. Přístup je z terasy kryté pergolou. Vysoce tepelně izolační jádro obvodové konstrukce udržuje zvenku dlouho teplo a chlad a v zimě příjemné teplo uvnitř. Ideální řešení pro relaxaci. Na malém prostoru je vše, co potřebujete k rekreaci nebo k trvalému bydlení.

Vegetační střecha

Pro zajištění střechy proti letnímu přehřívání a pro podporu biologické rozmanitosti je střecha opatřena
vegetační střecha s nízkými nároky na údržbu a osázená
mříže. Pestré barvy kvetoucích rododendronů přilákají řadu druhů hmyzu. Část zatravněné plochy pozemku, kde je na zemních vrutech postaven modulární dřevěný dům, je nahrazena vegetační střechou. Dvojplášťová prevetrávaná strecha dopĺňa funkciu vegetačnej strechy a prevetrávanej fasády, ktoré sú navrhnuté na adaptáciu na klimatické zmeny.
Nejen výběr materiálů, ale i design konstrukcí je udržitelný a šetrný k životnímu prostředí.

Vnější obklady

Difuzně otevřená konstrukce stěn s odvětrávanou fasádou zajišťuje příjemné klima v místnosti a optimálně harmonizuje design a funkčnost. Obklad ze sibiřského modřínu je jedním z nejodolnějších a rozměrově nejstabilnějších obkladů. Povětrnostní podmínky ji nepoškodí. Řemeslníci si pohráli i s detaily..

Vnitřní obklady

Vnitřní obložení je vyrobeno z profilu Tatra bez viditelného kotvení. Sofistikované a čisté linie jsou patrné i na tomto obkladu. Všechny nátěry dřevěných prvků a obkladů jsou opatřeny oleji na přírodní bázi. Opláštění poskytuje dodatečnou ochranu proti hluku a integruje všechny instalace a rozvody. Díky nejkvalitnějším materiálům a zpracování je modulární dřevostavba trvanlivá, má stabilní hodnotu a zaručuje dobrou hodnotu při dalším prodeji.

Vytápění

Díky silné tepelné izolaci modulu a trojitému zasklení je potřeba tepla na vytápění prostor nízká. Postačují také energeticky úsporné elektrické sálavé panely, které nejsou náročné na instalaci a nezabírají žádný prostor. Díky minimálním nákladům na vytápění ušetříte rok co rok spoustu peněz a zároveň chráníte životní prostředí.

Zařízení

Díky pevné a masivní dřevěné konstrukci lze interiér vybavit kompletními obklady a instalacemi. Nemusíte se starat o dopravu. Dodávka a instalace na místě se tak výrazně urychlí. Používají se pouze udržitelné výrobky – při demontáži nevzniká žádný nebezpečný odpad a demontáž je snadná.

 

 

 

 

Takto nás hodnotí naši zákazníci:

„PROFESIONÁLNÍ PRÁCE. Velká spokojenost. Příjemní pracovníci a majitelé firmy.“ 

Ing. Silvia Moar, Rakousko
Back To Top