Skip to content

Máte zájem o dřevěný obytný prostor na míru?

Jsme zde, abychom vám pomohli uskutečnit váš cíl, kterým je zdravý a ekologický život. Než pro vás navrhneme modulární dřevostavbu, rádi bychom se nejprve seznámili s vaší situací, představou a záměrem.

Abychom vám mohli lépe poradit, uveďte nám co nejvíce podrobností. Čím více jich budeme znát, tím lépe vám můžeme pomoci.

Modulární dřevostavby se dodávají na klíč v jednotlivých modulech, takže je nutný dobrý přístup na staveniště a dostatečný prostor pro jeřáb a nákladní auto. Z tohoto důvodu je na začátku několik praktických otázek.
Vede k vašemu pozemku zpevněná cesta širší než 4,5 m, která je vhodná pro nadrozměrnou dopravu?Ano – silnice je vhodná.


Ne – kamion nemůže projet, nemůže se otočit, silnice je nezpevněná nebo úzká.
Je podle vašeho názoru možná bezproblémová vykládka jeřábem?Ano – s vykládkou není problém


Ne – existují možné problémy, např. nadzemní elektrické vedení, stromy, které mohou bránit vykládce.Pokud jste na obě předchozí otázky odpověděli Ano, máme pro vás další praktické otázky:    Vytvoření individuálního návrhu je zpoplatněno a pohybuje se od 24000,- CZK. Cena závisí na vašich požadavcích, složitosti a počtu navržených modulů. Po zpracování vašich údajů vás budeme informovat o ceně návrhu. Náš projektový tým připraví studii a výběr technického vybavení a povrchových úprav. To vám pomůže seznámit se s návrhem co nejautentičtěji ještě před zahájením realizace. Po zpracování návrhu doporučujeme konzultaci s místním stavebním úřadem.

    Back To Top