Skip to content

ROZŠIŘITELNÝ DESIGN

Modulární dřevostavby nabízejí stylové, minimalistické, zdravé a ekologické bydlení, které roste s vaší rodinou nebo s rozvojem vašeho podnikání. Modularita, jako jedna z výhod modulárních dřevostaveb, umožňuje variabilně kombinovat jednotlivé moduly tak, abyste efektivně využili každý m2.

Maximální komfort bez omezení a přitom v souladu s udržitelností, to je další výhoda bydlení v modulární dřevostavbě.

PROPOJENÍ MODULŮ

Při propojování modulů začínáme od základního modulu, který
má rozlohu 40 m2
.

Obytná plocha základního modulu je stejná jako u některých apartmánů se 2 ložnicemi. V případě modulové dřevostavby však máte k dispozici také dostatečně velkou terasu, která je ideální pro společné stolování, rodinné oslavy a setkání s přáteli.

Varianty

Všechny modulární dřevostavby lze přizpůsobit danému účelu. Ať už hledáte zdravé bydlení, ekologicky šetrnou kancelář, chatu nebo ubytování, kombinací modulů získáte další prostor.

Udělejte si svůj vysněný dům podle svých představ. Přidat nebo odebrat modul, můžete kdykoli, ale nejlepší je, když s tím počítáte předem.
Pokud máte zájem také o ekologický nábytek bez škodlivých nátěrů, rádi vám připravíme kalkulaci na výrobu nábytku na míru jako součást návrhu interiéru.
Můžeme dodat modulární dřevostavbu na klíč nebo k dokončení.

NEJNOVĚJŠÍ REALIZACE

Rodinná dřevostavba Brno

Na začátku byla vize rodinného domu, který by byl energeticky úsporný, s moderními technologiemi a tradičním vzhledem, přizpůsobený dopadům klimatických změn. Dům, ve kterém by se lidé cítili dobře a který by byl zároveň šetrný k životnímu prostředí. Tato vize se nese od plánování samotného domu, jeho výstavby, využití a také jeho recyklace.

Modulární dřevostavba Rakousko

Modulární dům se skládá ze dvou vzájemně propojených modulů ve tvaru L. Je určen pro 2 osoby. Celodřevěná nosná konstrukce je vyrobena z profilů KVH. Dvouplášťová střecha je s odvětrávanou vzduchovou mezerou chráněnou hydroizolací a vegetační střechou.

Modulární dřevostavba Hriňová

Modulární dřevěný dům je určen pro 4 osoby. Nosná konstrukce z KVH profilů, dřevěné obložení, dřevěná okna patří k přírodě. Je to jedinečné místo, kde bude celá rodina ráda trávit volný čas.

Back To Top