Skip to content

VAŠE cesta k vysněnému emter-domu

Chcete žít ekologicky, ale nevíte, kde začít? Jednou z možností ekologického bydlení je modulární dřevostavba. Potřebujete zkušeného projektanta, který vám pomůže realizovat vaši představu o tom, jak by měl váš vysněný ekologický rodinný dům vypadat. Přesně ví, jaké stavební materiály a inovativní technologie použít.
Od vašeho nového domova vás dělí pouhých 6 kroků:

1. Chtěli byste bydlet v ekologickém domě snů.

Každý příběh má svůj začátek a cesta k ekologickému domku začíná tím, že se s námi spojíte. Jsme tu proto, abychom vám splnili sny o zdravém a ekologickém bydlení a pomohli vám vybudovat zdravý a šťastný domov. Probereme vaše představy, plánování a rozpočet a společně zahájíme první část vaší cesty.

2. Návštěva pozemku

Než pro vás navrhneme dřevostavbu na míru, rádi bychom navštívili plánovanou lokalitu a vybrali nejlepší místo pro nový dům.


Cílem prohlídky je najít ideální místo pro ekologický dům a zjistit, jak co nejefektivněji využít moderní technologie ve svůj prospěch. V této části jde o pochopení vašich snů a prozkoumání způsobů, jakými by ekologický domek  mohl poskytnout prostor pro vás, vaši rodinu nebo firmu.

 

3. Návrh

Jakmile se seznámíme se všemi okolnostmi, můžeme začít s návrhem na míru. Náš projektový tým připraví studii s vizualizacemi a vzorky materiálů, abyste se s návrhem mohli co nejlépe seznámit ještě před zahájením realizace. V této fázi doporučujeme konzultaci s místním stavebním úřadem. Vytvoření návrhu je zpoplatněno podle rozsahu.

4. Plánování

Pokud jste si vybrali individuální návrh, může proces plánování trvat několik týdnů. Proto je třeba začít s předstihem, ideálně hned.

Digitální design ve virtuální realitě je klíčový. Vytvoříme informativní 3D model. S návrhem BIM vám ušetříme čas i peníze. Tím, že vám umožníme prohlédnout si celou stavbu ještě před zahájením výrobního procesu, předejdeme zbytečným komplikacím, nedorozuměním a možným chybám, které by v konečném důsledku mohly celý proces zpomalit a prodražit.

Po vytvoření všech potřebných dokumentů můžeme vaším jménem také požádat úřady o vyjádření k vašemu záměru a v případě potřeby požádat o stavební povolení.

5. Konstrukce a montáž

V případě dřevostavby připraví a zpracuje software dřevoobráběcího stroje s přesností na 1 mm celou konstrukci vašeho ekologického domu.

Poté začnou kvalifikovaní řemeslníci pracovat v reálném světě. Stavba je prováděna s přesností a láskou.

V případě zájmu vám rádi navrhneme i interiér z přírodních materiálů. Nábytek spolu s konstrukcí domu jako celku dodá vašemu novému domovu ten správný šmrnc.

6. Stěhování do nového domova snů

Souběžně s výrobou je třeba připravit místo instalace a provést potřebné přípojky a vhodné základy. I zde si můžete vyžádat naši pomoc nebo provést přípravu sami. Jakmile je vše připraveno, začíná závěrečná fáze celého procesu. Dodáme a namontujeme ekologickou modulární dřevostavbu vašich snů. Poslední krok na cestě k vlastnímu vysněnému domu. A zároveň začátek nové kapitoly vašeho života. Jen vy, vaše rodina a vůně dřeva ve zdravém prostředí bez škodlivých nátěrů a alergií.

Věříme, že jsme pro vás proces výstavby domu zpřehlednili a usnadnili.

Rádi vám pomůžeme na cestě k novému domovu.

Back To Top