Skip to content

Modulární dřevostavba Hriňová

Další rodině jsme pomohli trávit volný čas na jejich místě v přírodě, kam budou jezdit na víkendy po celý rok. Modulární domek na stromě navržený na míru poskytuje prostor pro čtyřčlennou rodinu. Její konstrukce neruší okolní prostředí, právě naopak. Vegetační střecha s pestrobarevnými rozetami a dřevěný obklad ze sibiřského modřínu působí jako ekologický doplněk přírody na každém místě.

Nezaměnitelná atmosféra

Samotný interiér se nijak neliší. Dřevěné obklady, dřevěné podlahy, vše ošetřené přírodními barvami, vyzařují pohodlí a teplo domova. Příjemná vůně dřeva se šíří všemi místnostmi.

To pravé pro vás

Velkorysý výhled s použitím nejlepších materiálů s detailním zpracováním z něj činí místo, kde by každý rád strávil jedinečné chvíle se svou rodinou.

Také konstrukčně je modulární dřevostavba navržena udržitelně a promyšleně. Minimální tloušťka izolace 20 cm vytváří tepelný komfort. Vysoce kvalitní okna s trojitým zasklením propouštějí dovnitř příjemné teplo a ochranu před chladem. Větraná střecha a fasáda chrání před letním přehříváním. Vše má svůj význam a plní svou funkci, aby modul poskytoval bezpečný a pohodlný prostor.

Back To Top