Skip to content

vybrané reference

Rodinná dřevostavba Brno

Na začátku byla vize rodinného domu, který by byl energeticky úsporný, s moderními technologiemi a tradičním vzhledem, přizpůsobený dopadům klimatických změn. Dům, ve kterém by se lidé cítili dobře a který by byl zároveň šetrný k životnímu prostředí. Tato vize se nese od plánování samotného domu, jeho výstavby, využití a také jeho recyklace.

Modulární dřevostavba Rakousko

Modulární dům se skládá ze dvou vzájemně propojených modulů ve tvaru L. Je určen pro 2 osoby. Celodřevěná nosná konstrukce je vyrobena z profilů KVH. Dvouplášťová střecha je s odvětrávanou vzduchovou mezerou chráněnou hydroizolací a vegetační střechou.

Modulární dřevostavba Hriňová

Modulární dřevěný dům je určen pro 4 osoby. Nosná konstrukce z KVH profilů, dřevěné obložení, dřevěná okna patří k přírodě. Je to jedinečné místo, kde bude celá rodina ráda trávit volný čas.

Stavba modulární dřevostavby

Modulový dům je osazení na betonovém podkladu. Má obdélníkový půdorys o rozměrech 10m x 4m a je určen pro 1-2 osoby. Celodřevěná nosná konstrukce z KVH profilů vyplněná foukanou celulózou, dřevovláknitá izolace. Dvouplášťová střecha je s provětrávanou vzduchovou mezerou chráněna hydroizolační membránou z EPDM.

Takto nás hodnotí naši zákazníci:

„PROFESIONÁLNÍ PRÁCE. Velká spokojenost. Příjemní pracovníci a majitelé firmy.“ 

Ing. Silvia Moar, Rakousko
Back To Top