skip to Main Content
+ 420 704 908 906 - Pracovní dny 7:00 - 17:00 info@emter.cz

vybrané Reference

stavba modulového domu

stavba modulového dřevodomu

Modulový dům je osazení na betonovém podkladu. Má obdélníkový půdorys o rozměrech 10m x 4m a je určen pro 1-2 osoby. Celodřevěná nosná konstrukce z KVH profilů vyplněná foukanou celulózou, dřevovláknitá izolace. Dvouplášťová střecha je s provětrávanou vzduchovou mezerou chráněna hydroizolační membránou z EPDM.

ultranizko-energeticky-dom

ULTRA NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DŮM S REKUPERACÍ VZDUCHU

Rodinný dům je přízemní objekt, nepodsklepený, zastřešený sedlovou střechou. Objekt má obdélníkový půdorys o rozměrech 14,4m x 9,4m a je určen pro 4-5 osob. Obvodové stěny jsou z pórobetonových tvárnic Ytong tl. 300mm. Střešní konstrukce je z dřevěných příhradových vazníků.

Pasívní DŮM

Rodinný dům je dvoupodlažní objekt, nepodsklepený, zastřešený pultovou střechou. Objekt má obdélníkový půdorys o rozměrech 13,3m x 8,1m a je určen pro 5-8 osob. Obvodové stěny jsou z pórobetonových tvárnic Ytong tl. 250 mm. Střešní konstrukce je z dřevěných příhradových vazníků.

REKONSTRUKCE MATEŘSKÉ ŠKOLY

Opravené trhliny na objektu, zrekonstruovaná herna pro děti s LED osvětlením, nové toalety a umývárny, nainstalována protipožární a bezpečnostní ochrana.

hala zvonku

REKONSTRUKCE SKLADOVÉ HALY

Komplexní rekonstrukce haly - výměna střešního pláště včetně zateplení střechy, osazení nových dešťových svodů, přeskupí oken a dveří, obnovení fasády a vnitřních omítek, nové základy, nová podlaha, rozvody vody, plynu, elektřiny, nové osvětlení, vybavení protipožárním a zabezpečovacím kamerovým systémem.

trieda v škôlke

REKONSTRUKCE PAMÁTKOVĚ CHRÁNĚNÉ BUDOVY PRO MATEŘSKÚ ŠKOLU

Prostory bývalé Střední zdravotnické školy jsme zrekonstruovali a vytvořili mateřskou školu se dvěma třídami, sociálními zařízeními a samostatnou výdejnou stravy s jídelnou. Po obvodu celého původního zdiva jsme realizovali sanaci vlhkosti a vložení hydroizolace. Nové podlahy, regulovatelné LED osvětlení, hygienická zařízení a protipožiadna ochrana jsou samozřejmostí.

Back To Top