Skip to content

ŽÍT LÉPE A POHODLNĚ

Ne. Sú to modulové domy, což znamená, že základní jednotka je modul, který lze dále modifikovat a rozšiřovat. Je i mobilní, protože je postaven na zemních šroubech nebo betonových patkách. No je složen čistě z přírodních a recyklovatelných materiálů – dřevo, dřevovláknitá izolace, foukaná celulóza, sádrovláknitá nebo bio deska a i.  Přírodní materiály zajišťují vyšší komfort bydlení – tepelný a akustický komfort, zdravé prostředí bez nebezpečných látek. Modulový dřevodům nabízí všechny výhody kontejnerového domu a ještě mnohem více.

Díky modulární konstrukci je možné emter-domy flexibilně přizpůsobit vašim měnícím se požadavkům. To znamená, že můžete přidávat moduly, pokud se vaše požadavky na prostor zvýší. Nebo můžete další modul opět odpojit. V ideálním případě takové projekty plánujeme již ve fázi výroby, pokud je to nutné.
Díky jedinečné konstrukci a moderním materiálům lze modulární dřevostavbu Emter využít i jako přístavbu. Doporučujeme však nejprve konzultaci s architektem. Rádi vám poradíme.
Vzhledem k tomu, že emter-domy jsou pevně spojeny se zemí, je v Česku nutné stavební povolení. Informace o něm získáte na místním úřadě.

Jakmile je modulární dům navržen a jsou k dispozici všechny materiály, trvá výroba v současné době až 6 měsíců. Zde se dozvíte, jaké kroky vedou k vašemu vysněnému domovu.

Samozřejmě. Na druhém místě stačí mít zemní vruty nebo betonové patky, na které Váš dům opět ukotvíte a připojení na inženýrské sítě. Vše ostatní cestuje s vámi.

Obraťte se na nás! Rádi ověříme, do jaké míry můžeme převzít stávající projekt.

V první řadě už svou výstavbou a použitými materiály je náš dřevěný moduloví dům čistě ekologický. Všechny materiály jsou recyklovatelné nebo kompostovatelné. Nepoužíváme žádné škodlivé nátěry, dřevo je tepelně upravené tak, aby vydrželo povětrnostní podmínky. Šetření energií spočívá v tloušťce a materiálech izolace, která zajišťuje efektivní využití tepla v domě. V zimě udržuje teplo a v létě chrání před přehříváním. Ochlazování v letních měsících pomáhá i vegetační střecha, která zachycuje potřebnou vláhu. Velikost a umístění oken pomáhá v zimě sbírat energii ze Slunce, a tak přirozeným způsobem vyhřívá Váš dům. Šetření vody v domě kromě spotřebičů a sprchových hlavic může zabezpečit náš systém ŠEDÁ VODA.

Cena závisí na použitých materiálech, technologii, vybavení a fázi výstavby, ve které chcete modulární dřevostavbu pořídit. Optimální náklady zahrnují náklady na počáteční investici, provoz včetně energií a náklady na likvidaci nebo recyklaci materiálů po skončení užívání. Zkušenosti ukazují, že nejlevnější řešení není vždy nejvýhodnější.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.
Ano. Dům si můžete koupit v kterémkoliv stádiu jeho stavby a zbytek si doladit podle Vašich představ.
Je to díky tloušťce a materiálech izolace, která zajišťuje efektivní využití tepla v domě. V zimě udržuje teplo a v létě chrání před přehříváním. Ochlazování v letních měsících pomáhá i vegetační střecha, která zachycuje potřebnou vláhu. Velikost a umístění oken pomáhá v zimě sbírat energii ze Slunce, a tak přirozeným způsobem vyhřívá Váš dům.
Systém ŠEDÁ VODA je jedna z našich technologií ochrany životního prostředí, která zároveň šetří Vaši peněženku. Voda z umyvadla, sprchy a praní se pročistí a znovu použije jako užitková voda na zalévání, splachování a jiné.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám.

    Souhlasím s tím, aby mi společnost emter příležitostně zasílala novinky a informace. Svůj souhlas mohu kdykoli odvolat.

    Back To Top