skip to Main Content
+ 420 704 908 906 - Pracovní dny 7:00 - 17:00 info@emter.cz

Modulové dřevostavby

prírodní a zdravé prostředí

Pomůžeme Vám vybrat si dřevěný mobilheim ze tří základních modelů. Chcete modul využívat k pohodlné bydlení během celého roku a potřebujete hodně úložného prostoru? Nebo jste minimalista a záleží Vám na vzdušném, otevřeném prostoru vhodném k rekreaci? Modulové dřevostavby jsou také ideálním řešením pro menší firmu a podnikání, kterému záleží na zdraví a komfortu svých zaměstnanců.

To vše v přírodním, zdravém prostředí bez formaldehydů.

Modulové dřevodomy pohodlné bydlení

POHODLNÉ BYDLENÍ

Pro mladé, páry či seniory doporučujeme bydlení ve zdravém, přírodním prostředí Vašeho domova. Přírodní izolační vrstvy a termoregulace Vám zajistí komfortní bydlení po celý rok.

modulové dřevodomy praktické podnikání

PRAKTICKÉ PODNIKÁNÍ

Jste podnikatel, který potřebuje vlastní prostor pro Vaši kancelář? Řemeslník bez dílny, umělec bez ateliéru? Nebo sníte o tom, že si otevřete vlastní kavárnu? Zpříjemněte si svůj pracovní čas a pracujte v přírodním, ekologickém prostředí.

modulové dřevodomy rekreace

Rekreace

Dřevěný ekodům ideálně zapadne do přírody, proto je vhodný na víkendové chaty pro náročnější a přírodní hotelové apartmány. Terasa přistavena k domku je ideální na romantické snídani nebo příjemné ráno s kávou a přáteli.

Dřevěný mobilheim

Vaše zdraví, komfort a životní prostředí jsou našimi největšími prioritami. Protože člověk se ze své podstaty nejlépe cítí v přírodě, náš cíl je jasný – obklopit Vás přírodními materiály bez nátěrů, které jsou škodlivé pro člověka i pro přírodu. Myslíme do budoucna a nechceme, aby po nás zůstala spousta odpadu, proto je dřevěný mobilheim plně recyklovatelné. Viz naše materiály a technologie výroby nebo složení konstrukce modulových dřevostaveb.

Chcete se dozvědět více o našich modulových dřevodomech?

Back To Top