skip to Main Content
+ 420 704 908 906 - Pracovní dny 7:00 - 17:00 info@emter.cz

Modulové dřevostavby

ŠETŘENÍ VODY - SYSTÉM ŠEDÁ VODA

CHRÁNÍME ZÁSOBY PITNÉ VODY

podzemní voda schéma

Podzemní voda je nepostradatelnou složkou přírodního prostředí. Je třeba ji chránit, a to tím pečlivěji, čím intenzivněji se využívá. Šetření vody je pojem známý, ale zřídka kdy také praktikovaný. Přičemž právě podzemní voda představuje neocenitelný, dostupný a z kvantitativního, kvalitativního i ekonomického hlediska nejvhodnější zdroj pitné vody.

šedá voda

záchod clipart

Zásoby pitné vody na Zemi jsou stále menší, proto je potřebujeme chránit. V našem modulovém dřevodomě voda z umyvadla, ze sprchy, z praní a dešťová voda, není odváděna do veřejné kanalizace nebo žumpy. Sytémem Šedé vody je přefiltrována, pročištěna a opětovně využita. Stává se užitkovou (ne pitnou) vodou. Může se použít v zahradě na zalévání, na mytí podlah a na splachování toalety. Podle stupně pročištění se upravená voda může použít dokonce i na praní a sprchování.

DALŠÍ MOŽNOSTI ŠETŘENÍ VODY:

Sprchové hlavice, splachování toalet a spotřebiče jako je pračka a myčka nádobí jsou navrženy a vybrány s možností šetření vody.

V NAŠEM modulovém dřevodomě SYSTÉMEM šedé vody snížíme spotřebu PITNÉ VODY A množství BĚŽNÝCH ODPADNÍCH VOD, KTERÉ VYŽADUJÍ NÁROČNÉ ČIŠTĚNÍ.

Back To Top