skip to Main Content
+ 420 704 908 906 - Pracovní dny 7:00 - 17:00 info@emter.cz

Modulové dřevostavby

žít lépe a pohodlně

Ne. Sú to mobilní domy, což znamená, že základní jednotka je modul, který lze dále modifikovat a rozšiřovat. Je i mobilní, protože je postaven na zemních šroubech nebo betonových patkách. No je složen čistě z přírodních a recyklovatelných materiálů – dřevo, dřevovláknitá izolace, foukaná celulóza, sádrovláknitá nebo bio deska a i. Více informací o stavbě stěn naleznete na stránce Technické parametry. Přírodní materiály zajišťují vyšší komfort bydlení – tepelný a akustický komfort, zdravé prostředí bez nebezpečných látek. Mobilní dřevodům nabízí všechny výhody kontejnerového domu a ještě mnohem více.

Samozřejmě. Na druhém místě stačí mít zemní vruty nebo betonové patky, na které Váš dům opět ukotvíte a připojení na inženýrské sítě. Vše ostatní cestuje s vámi.

Systém ŠEDÁ VODA je jedna z našich technologií ochrany životního prostředí, která zároveň šetří Vaši peněženku. Voda z umyvadla, sprchy a praní se pročistí a znovu použije jako užitková voda na zalévání, splachování a jiné.

V první řadě už svou výstavbou a použitými materiály je náš dřevěný mobilní dům čistě ekologický. Všechny materiály jsou recyklovatelné nebo kompostovatelné. Nepoužíváme žádné škodlivé nátěry, dřevo je tepelně upravené tak, aby vydrželo povětrnostní podmínky. Šetření energií spočívá v tloušťce a materiálech izolace, která zajišťuje efektivní využití tepla v domě. V zimě udržuje teplo a v létě chrání před přehříváním. Ochlazování v letních měsících pomáhá i vegetační střecha, která zachycuje potřebnou vláhu. Velikost a umístění oken pomáhá v zimě sbírat energii ze Slunce, a tak přirozeným způsobem vyhřívá Váš dům. Šetření vody v domě kromě spotřebičů a sprchových hlavic zabezpečuje náš systém ŠEDÁ VODA. Více informací o našich modulových dřevostaveb naleznete zde.

Ano. Dům si můžete koupit v kterémkoliv stádiu jeho stavby a zbytek si doladit podle Vašich představ.

Ozvěte se nám a my Vám rádi uděláme prohlídku rozestavěného modulového domu. Kontakt

Je to díky tloušťce a materiálech izolace, která zajišťuje efektivní využití tepla v domě. V zimě udržuje teplo a v létě chrání před přehříváním. Ochlazování v letních měsících pomáhá i vegetační střecha, která zachycuje potřebnou vláhu. Velikost a umístění oken pomáhá v zimě sbírat energii ze Slunce, a tak přirozeným způsobem vyhřívá Váš dům.

Cena se odvíjí od použitých materiálů, technologii, vybavení a stadia stavby, ve kterém si chcete modulový dřevodům koupit.

Optimální náklady zahrnují náklady na vstupní investici, provoz včetně energií a náklady na likvidaci nebo recyklaci materiálů po skončení užívání. Zkušenosti ukazují, že nejlevnější řešení nebývá nejvýhodnější.

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky nebo mailem.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám.

    souhlasím se zasíláním občasných novinek

    Back To Top